goleabi
27 اسفند 1401 - 11:19

رئیسی: کارهای بسیاری به برکت انقلاب انجام شده و اقدامات زیادی هم در حال انجام است

رئیس جمهور با بیان اینکه کارهای بسیاری به برکت انقلاب انجام شده و اقدامات زیادی هم در حال انجام است، گفت: دشمن به دنبال القای یاس است، اما فرهنگ ما فرهنگ ما می توانیم است. با امکانات و اعتبارات می شود کارهای ماندگاری انجام داد اما همت می‌خواهد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس؛ آیت الله رئیسی رئیس جمهور در آیین بهره برداری از 5 ایستگاه و 11 کیلومتر در مسیر خطوط 6 و 7 مترو تهران با قدردانی از تلاش های شهرداری و شورای شهر تهران گفت: در کار جهادی هم دقت و هم سرعت کار بالاست و ار همه مهمتر اخلاص در کار است. باید از همه دست اندرکاران که امروز 5 ایستگاه را به روی مردم می گشایند و 11 کیلومتر راه را افتتاح می کنند تا جابجایی مردم به سهولت انجام شود، قدرانی کنیم.

وی با اشاره به ارائه گزارش عملکرد شهرداری تهران از سوی زاکانی تاکید کرد: این نوع گزارش دادن که گفته شود چه کارهایی انجام شده و چه کارهایی برای آینده در نظرگرفته شده، امید بخش است.

رئیسی گفت: دولت وظیفه دارد به شهرداری که خدمات به مردم می دهد، کمک کند.

رئیس جمهور یادآور شد: دشمن به دنبال القای یاس است، فرهنگ ما فرهنگ ما می توانیم است. با همین امکانات و اعتبارات می شود کارهای ماندگاری انجام داد اما همت می‌خواهد.

وی گفت: به برکت انقلاب کارهای بسیاری شده و کارهای بسیاری در حال انجام است. اقدامی که امروز اینجا می بینیم یک نمونه از این کارهاست.

ادامه دارد...

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1098747