goleabi
04 اسفند 1401 - 15:04

خودروهای موجود در گمرکات استان بوشهر تعیین تکلیف شدند

بوشهر- رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر گفت: خودروهای موجود در گمرکات استان بوشهر تعیین تکلیف شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مهرانگیز صبح پنجشنبه در بازدید از انبارهای بنادر و دریانوردی، گمرک و جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اظهار داشت: با تلاش‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته شاهد تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارها هستیم.

وی با اشاره به دستور رئیس قوه قضائیه مبنی بر روشن شدن وضعیت ۸۷۰ ماشین سواری سبک در بندر بوشهر افزود: با دستورهایی که داده شد تعیین‌تکلیف همه انجام و همگی تحویل برندگان مزایده شد.

رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به اینکه تنها ۱۲ خودرو باقی مانده که مالکان در حال انجام فرآیند کار هستند اضافه کرد: خودروهای باقی‌مانده تا پیش از عید نوروز تحویل می‌شوند.

وی با اشاره به دستورات صادر شده برای تعیین تکلیف خودروهای سنگین خاطرنشان کرد: ۳۰۱ خودرو شامل لودر، بلدوزر، لیفتراک و جرثقیل در بندر بوشهر بلاتکلیف بود که کار بیشتر آن‌ها انجام شده است.

مهرانگیز ادامه داد: تنها ۳۰ خودرو باقی مانده که در حال طی شدن روند تشریفات قانونی و مزایده هستند که تا عید تکلیف همه روشن می‌شود.

وی با اشاره به تخلیه سه هزار و ۴۰۰ تن موز وارداتی برای تنظیم بازار عید در بندر بوشهر اضافه کرد: تلاش و پیگیری شده تا برای میوه شب عید کمبودی وجود نداشته باشد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1052643