goleabi
15 بهمن 1401 - 12:23

۶۳ زندانی در بوشهر به مناسبت دهه فجر آزاد شدند

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به آزادی و مرخصی ۱۲۶ زندانی در استان به مناسبت ایام‌الله دهه فجر و میلاد امام علی علیه‌السلام گفت: در این راستا ضمن آزادی ۶۳ زندانی، به ۶۳ زندانی واجد شرایط نیز مرخصی داده شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مهدی مهرانگیز مدیرکل دادگستری استان بوشهر صبح امروز در جریان بازدید از زندان مرکزی بوشهر به همراه مسئولان قضایی استان با تبریک ایام‌الله دهه فجر و میلاد با سعادت امام علی علیه‌السلام و گرامیداشت روز پدر، توجه به حل مشکلات مددجویان را یکی از اولویت‌ها دانست و اظهار داشت: سرکشی مستمر از زندان‌ها و رسیدگی به مطالبات مددجویان مورد توجه ویژه قرار دارد و در این راستا مسئولان قضایی به‌صورت مستمر از زندان‌ها بازدید می‌کنند.

وی حمایت ویژه از خانواده زندانیان و رفع مشکلات آنان را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: رفع مشکلات خانواده‌های مددجو از اهداف سرکشی‌ها دائم از زندان‌ها است.

مهرانگیز با بیان اینکه در جریان این بازدید به پرونده و مشکلات مددجویان رسیدگی شد افزود: به مناسبت دهه مبارک فجر، ولادت حضرت علی علیه‌السلام و روز پدر، برخی از زندانیان جرائم مالی غیرعمد آزاد شدند و به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.

وی با بیان اینکه استفاده از عفو و سایر ارفاق‌ها برای زندانیان در دستور کار قرار گرفته است ادامه داد: در این راستا با آزادی و مرخصی ۱۲۶ زندانی در استان موافقت و ضمن آزادی ۶۳ زندانی، به ۶۳ زندانی واجد شرایط نیز مرخصی داده شد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1018307